دوشنبه 1 مهر 1398
فرهنگ کتابخوانی باید رونق یابد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/29 11:10 بازدید: 259
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست محمد رنحبر نیاول سرپرست فرمانداری شهرستان برگزار شد.
"محمد رنجبر نیاول" ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، گفت: به کوری چشم دشمنان، حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمنان را  بار دیگر مایوس کرد و برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان جمهوری اسلامی رقم خورد.
سرپرست فرمانداری لنگرود با تاکید بر اینکه ما باید قدردان مردم باشیم و زمان بیشتری را به مردم اختصاص دهیم و در کنار مشکلات آنان باشیم، اظهار کرد: افتتاح خوب پروژه ها در دهه فجر امسال و حضور مهمانان برجسته کشوری از دستاوردهای نظام است که با پیگیری همه مردم محقق شد.
رنجبر با بیان اینکه فرهنگ کتابخوانی باید رونق یابد، تصریح کرد: نیاز کتاب خواندن باید در بین مردم تقویت شود و تحول در کتابخانه های عمومی شهرستان و دغدغه رئیس اداره کتابخانه های عمومی در خصوص گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و  اتمام پروژه ها قابل قدردانی است.
وی عدم اجرای برخی مصوبات را  به دلیل کارشناسی نبودن آنها دانست و افزود: مصوبات باید در حین تصویب، کارشناسی شود و فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پرداخت نیم درصد شهرداری ها ، باید به گونه ای برنامه ریزی و توافقی در خصوص نیم درصد ها انجام شود.
رنجبر با تاکید بر اینکه نیم درصد شهرداری ها باید طبق روال پرداخت شود، گفت: بحث پرداخت نیم درصد شهرداری ها حتما در جلسه ای اختصاصی با شهرداران پیگیری و تعیین تکلیف می شود.
دولت و ملت همدلی و همزبانی