سه شنبه 2 بهمن 1397
ملت ایران مرهوب تهدیدهای آمریکا نخواهند شد/ آمریکا بار دیگر شکست ذلیلانه ای در کارنامه ننگین خود خواهد داشت

راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/13 13:37 بازدید: 90
ملت ایران مرهوب تهدیدهای آمریکا نخواهند شد/ آمریکا بار دیگر شکست ذلیلانه ای در کارنامه ننگین خود خواهد داشت
فرماندار لنگرود با بیان اینکه ملت ایران مرهوب تهدیدهای آمریکا نخواهند شد، گفت: قدرت های بزرگ در دنیا فکر می کنند با داشتن تبلیغات رسانه ای، پول و سلاح می توانند در امور داخلی ملت ها مداخله کنند.
 همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی راهپیمایی روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی در سراسر کشور با حضور همه اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان ، فرهنگیان و دانشجویان برگزار شد.

 راهپیمایی بزرگ یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان لنگرود هم ساعت ۱۰ صبح  از مقابل سپاه ناحیه لنگرود به سمت میدان انقلاب اسلامی شهر لنگرود با حضور باشکوه مردم شهرستان لنگرود برگزار شد که علاوه بر لنگرود در بخش های کومله ، اطاقور و شهر شلمان نیز مردم طنین مبارزه با استکبار جهانی سر دادند.
سید رضا جوادپور، فرماندار لنگرود در این‌ مراسم،  ۱۳ ابان را یادآور جنایت ها و خیانت های استکبار به رهبری امریکا عنوان کرد و گفت: ۱۳ ابان نماد استکبار ستیزی ملت ما و نماد زور و تعدی و ستم امریکاست.
وی با اشاره به بیانات رهبری که می فرماید" مردم ایران، دشمنان شما هر چه باشند النهایه مجبور به عقب نشینی خواهند شد"، افزود: استکبار به این معنی است که قدرت هایی در دنیا  فکر می کنند با پول، سلاح و تبلیغات رسانه ای می توانند به خودشان حق دهند که در امور داخلی ملت های دیگر مداخله مالکانه کنند.
فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه امریکا تا به امروز متناسب با هر دوران و زمانی برای سقوط نظام جمهوری اسلامی نقشه های مختلفی کشید اما ملت ایران با وحدت، مقاومت و ایستادگی توانستند پیروز باشند، تصریح کرد: امروز ۱۳ ابان ۹۷ اغاز یک نبرد ناجوانمردانه از سوی آمریکا علیه ملت ایران است که امریکا تصمیم گرفت ملت ایران را از همه امکانات محروم و در محاصره شدید اقتصادی قرار دهد اما راهپیمایی باشکوه امروز ملت ایران نشان داد که این ملت مرهوب تهدیدهای امریکا نمی شوند و امریکا به زودی در این عرصه هم شکست خواهد خورد.
جوادپور ادامه داد: شرط این کار اتحاد، انسجام، عزم و اراده قوی و حمایت از رهبری است و امریکا بار دیگر شکست ذلیلانه ای در کارنامه ننگین خود خواهد نوشت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی