شنبه 29 تیر 1398
انعکاس عملکرد گسترده کمیته امداد؛ به نفع محرومان

دیدارصمیمی سرپرست فرمانداری با مدیر کل کمیته امداد استان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/18 07:47 بازدید: 144
 
سرپرست فرمانداری لنگرود  : انعکاس عملکرد گسترده کمیته امداد؛ به نفع محرومان
محمد رنجبر دردیدارصمیمی با مدیر کل کمیته امداد استان اظهار داشت : کمیته امداد یک نهاد اصیل و ضروری برای جامعه و انقلاب ماست که به فرمان امام خمینی (ره) در راستای اهداف انقلاب و رسیدگی به نیازمندان تأسیس شد.  
سرپرست فرمانداری لنگرود یکی از اولویت های این نهاد را   ایجاد اشتغال و کارآفرینی عنوان نمود وافزود : خوشبختانه در این زمینه اقدامات بسیار خوب کمیته امداد شهرستان ؛را شاهد هستیم .
وی افزود: خیلی از نیازمندان علی رغم اینکه  تحت پوشش کمیته امداد نیستند اما آنجا را تکیه گاه خود می دانند و می طلبد که خدمات  به گونه ای ارائه شود  که ارباب رجوع از کمیته امداد شکایت نداشته باشد   
رنجبر تصریح کرد : در لنگرود از طریق پخت نان محلی ( تمیجان ونان برنجی )  بویژه درمسیر آبچالکی ، ملاط ، لیلاکوه کسب و کار خوبی  رونق گرفته است و  نقش بسیار موثر و تاثیرگذاری در ایجاد مشاغل داشته است .
این مقام مسئول یکی از راههای رسیدگی بیشتر به مردم را  در کنار آنان بودن و گوش دادن به درد دلهای آنان عنوان نمود و این روند را در ارائه خدمات بهتر و ایجاد انگیزه و جهت دهی به عملکرد مثبت مسولین مهم دانست .
 رنجبر با تاکید بر اینکه ؛ دیدگاه جامعه باید نسبت به اقدامات کمیته امداد اصلاح گردد ؛ تصریح کرد: این وظیفه خطیر بر عهده رسانه است تا با انعکاس عملکرد گسترده کمیته امداد بتواند به نفع محرومان، اعتماد و مشارکت بیشتری را به این نهاد جلب نماید. 
دولت و ملت همدلی و همزبانی