دوشنبه 3 تیر 1398
پیام تشکر سرپرست فرمانداری لنگرود از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

پیام تشکر سرپرست فرمانداری لنگرود از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/23 08:01 بازدید: 189
پیام تشکر سرپرست فرمانداری لنگرود از حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن
 سرپرست فرمانداری لنگرود با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.
  متن پیام بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 در یوم الله 22 بهمن بار دیگر مردم شهرستان لنگرود همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید  و پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد.
مردم ولایتمدار شهرستان لنگرود در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که پیوند آنها با ولایت فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و  هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید ؛ مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.
اینجانب ضمن بزرگداشت چهلمین  سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان  لنگرود که در مراسم یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار  شهرستان که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر هستند، قدردانی می کنم.
 
محمد رنجبر نیاول
سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود
دولت و ملت همدلی و همزبانی