شنبه 29 تیر 1398
شهید دهگان مقید به انجام ، وعده وعید ها بود و اگر قولی می داد بر عهد خود وفادار بود

جلسه هماهنگی مراسم یادواره سالگرد عروج شهادت گونه مهندس حاج حسن دهگان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/22 09:30 بازدید: 118

یادواره سالگرد عروج شهادت گونه مهندس حاج حسن دهگان پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه در لنگرود برگزار میگردد
جلسه یادواره سالگرد عروج شهادت گونه حاج حسن دهگان؛ درسالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود به ریاست محمد رنجبر و با حضورحدادی معاون مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان گیلان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرای به منظور برنامه ریزی برای بزرگداشت این مناسبت برگزارشد
فرماندار لنگرود با بیان اینکه 27 اردیبهشت سالروز شهادت بزرگ مردی است که الگو خدمتگزاری در عرصه های مختلف را از خود برای همیشه به یادگار گذاشت افزود : وی ، از نظر اخلاقی وعلمی شخصیت برجسته ای داشت که یکی از ویژگی های بارز کاری این شهید والامقام، تلاش برای اجرای طرح های عمرانی در مناطق محروم بود
رنجبر با اشاره به خوشنامی شهید دهگان افزود : شهید دهگان مقید به انجام ، وعده وعید ها بود و اگر قولی می داد بر عهد خود وفادار بود.
وی گفت: این شهید بزرگوار عاشق خدمت ،دوستدار مردم و همیشه در خط مستقیم ولایت حرکت می کرد و در هر کاری رضای خداوند و آرامش مردم را درنظر می گرفت.
رنجبردر ادامه با بیان اینکه شهرستان ما به وجود شهدایی همچون سرداراملاکی، مهندس دهگان، دکترعبدالکریمی، مهندس نورانی و شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور ... افتخار می کند، گفت: به این مناسبتها هر ساله برنامه‌های ترویجی و فرهنگی مختلفی تدارک دیده شده می شود.
دراین جلسه مقرر شد : هجدهمین سالگرد شهادت شهید مهندس حاج حسن دهگان(نماینده اسبق مردم لنگرود و معاون وزیر راه و ترابری) درروز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 11 صبح در مسجد جامع لنگرود برگزار گردد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی