دوشنبه 1 مهر 1398

تاکید فرماندار لنگرود بر پیگیری جدی و تسریع در اجرای پروژه های شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/08 18:08 ویرایش : ‎1398/06/09 19:31 بازدید: 115

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لنگرود،" مهندس شفقی" به مناسبت هفته دولت در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه امروز ( ۸ شهریور) ، گفت: هفته دولت هفته زنده نگهداشتن آرمان های شهید راه خدمت کشور( رجایی و باهنر) است که راه ماندگاری کشور را به ما نشان دادند.

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه ۸ شهریور یادآور دولتمردانی است که صادقانه و بدون منت و بدون ریا به مردم خدمت کردند، تصریح کرد: خدمت در این‌نظام‌ پاسداشت خون شهدایی است که ایثار کردند و امروز اقتدار ایران اسلامی مدیون ایثار این عزیزان هست.


وی با اشاره به شرایط کنونی کشور که امید و اعتماد مردم مورد هجمه دشمنان نظام قرار گرفته است، گفت: دشمن تلاش می کند فعالیت های نظام را کم رنگ نشان دهد و مشکلات اقتصادی و معیشتی را ناشی از ناکارآمدی دولت و نظام قلمداد کند و در این شرلیط مسئولیت ما قطعا بیشتر خواهد بود تا با وحدت و همدلی و هدایت های داهیانه رهبری از این مشکلات نیز سرفرازانه خارج شویم.


مهندس شفقی ادامه داد: مردم ما در جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمن بار دیگر با پیروی از فرامین رهبری مقاومت کرده و امروز شاید تحقق وعده الهی در افول قدرت آمریکا هستیم.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۱۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید، گفت: علاوه بر این تعداد صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیش از ده میلیارد تومان پروژخ ارتباطی در لنگرود افتتاح شد.

مهندس شفقی ادامه داد: در بخش اعتبارات ملی در شهرستان بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه های ملی در دست اجراست که بیماستان ۱۳۷ تختخوابی لنگرود در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

وی شاخص برخورداری لنگرود در بخش گازرسانی را ۹۸/۶ درصد اعلام و خاطرنشان کرد: با گازرسانی ۱۲ روستای دیگر شهرستان تا چند ماه آینده، شهرستان لنگرود به شهر سبز تبدیل می شود.

فرماندار لنگرود با تاکید بر پیگیری جدی و تسریع در اجرای پروژه ها در شهرستان، گفت: کارخانه کمپوست، شهرک های صنعتی، کنارگذر، بیمارستان ۶۴ تختخوابی کومله، سدهای لاستیکی، بندر چندمنظوره چمخاله، پروژه های مجتمع های آب شرب از جمله پروژه های در دست اقدام است که با تلاش بیشتر همه مسئولان، اتحاد و همدلی لنگرود آینده درخشانی خواهد داشت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی