دوشنبه 1 مهر 1398
"حمید نوذری" کارشناس واحد عمران بخشداری مرکزی لنگرود بازنشسته شد:

الگوهای موفق در حوزه کاری مورد توجه کارکنان قرار گیرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/09 19:19 بازدید: 141

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لنگرود، مراسم قدردانی از ۳۰ سال تلاش صادقانه ( حمید نوذری)، کارشناس واحد عمران بخشداری مرکزی امروز ( شنبه_ ۹ شهریور) با حضور مهندس شفقی، فرماندار محترم لنگرود، کارکنان فرمانداری و بخشداران در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

"مهندس شفقی" در این مراسم با بیان اینکه کارکرد سازمان همانند یک سیستم است و کارکنان به عنوان اجزای سیستم باید با همدیگر تعامل و همکاری داشته باشند، گفت: در تشکیلات سازمانی همه کارکنان یک خانواده محسوب می شوند و الفت و دوستی و وحدت بین کارکنان موجب ارتقا و پیشرفت سازمان می شود.

فرماندار لنگرود با اشاره به اهداف سازمانی و اهمیت مسئولیت ها در تشکیلات سازمانی، گفت: الگوهای موفق در حوزه کاری مورد توجه کارکنان قرار گیرد و کارکنان بر اساس شایسته سالاری، ارتقا می یابند.

وی ضمن قدردانی از زحمات ۳۰ ساله "نوذری" در مجموعه فرمانداری لنگرود و همراه بودن افتخار بازنشستگی با سلامت کاری و سلامت جسمانی، افزود: این همه ابراز علاقه همکاران نتیجه کار صادقانه و تعامل است که امیدواریم بازنشستگان تجربیات ارزنده خود را در اختیار نیروهای جوان مجموعه قرار دهند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از زحمات ۳۰ساله ( حمید نوذری) کارشناس واحد عمران بخشداری مرکزی لنگرود قدردانی شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی