دوشنبه 1 مهر 1398
پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین اجتماع شیعیان جهان :

کارگروه ستاد اربعین شهرستان لنگرود به ریاست مهندس شفقی برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/14 13:33 ویرایش : ‎1398/06/14 13:38 بازدید: 108

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لنگرود، کارگروه ستاد اربعین شهرستان لنگرود به ریاست مهندس شفقی، فرماندار محترم لنگرود امروز ( پنج شنبه، ۱۴ شهریور) در دفتر فرماندار برگزار شد.

"مهندس شفقی" در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) ، گفت: عملکرد خوب موکب اربعین شهرستان لنگرود نشان از اتحاد و همدلی و انسجام است و چه خدمتی بالاتر از اینکه در راستای اهداف اباعبدالله الحسین(ع) و خدمت به زائران حسینی تلاش کنیم.


فرماندار لنگرود با تاکید بر توجه بیشتر به فلسفه اربعین و پیام عاشورا، افزود: پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین اجتماع شیعیان جهان است و باید در راستای اشاعه فرهنگ عاشورا و اهداف قیام امام حسین (ع) باشد.


مهندس شفقی گفت: لنگرود جزو اولین شهرستان‌های استان در برپایی موکب های اربعین حسینی در کشور عراق بود که امسال نیز با برنامه ریزی های مناسب، تشکیل جلسات به موقع و تفکیک وظایف به زائران حسینی خدمات رسانی خواهد کرد.

گفتنی است، جلسه ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی شهرستان به ریاست فرماندار محترم لنگرود و با حضور رئیس ستاد عتبات و عالیات شهرستان و مدیر اجرایی موکب به منظور پذیرایی از کاروان های پیاده در محل فرمانداری برگزار شد و مقرر شد که جلسه شهرستانی ستاد اربعین در اولین فرصت برگزار شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی