دوشنبه 1 مهر 1398

انجمن مفاخر و مشاهیر لنگرود سومین انجمن دراستان گیلان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/14 14:15 بازدید: 87

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لنگرود، انجمن مفاخر و مشاهیر شهرستان لنگرود به ریاست فرماندار محترم لنگرود و با حضور اعضای انجمن در دفتر فرماندار برگزار شد.

"مهندس شفقی" در این جلسه ضمن ابراز خشنودی از حضور مفاخر شهرستان در جلسه انجمن، گفت: انجمن مفاخر و مشاهیر لنگرود سومین انجمن در استان گیلان است که در راستای شناسایی مفاخر و مشاهیر شهرستان، چاپ مجموعه و کتاب درباره مفاخر، معرفی شایسته مفاخر به جامعه باید فعالیت کند.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه انجمن مفاخر و مشاهیر لنگرود باید مفاخر شهرستان را شناسایی کند، تصریح کرد: ظرفیت های شهرستان لنگرود بی نظیر است و باید با برنامه ریزی مناسب چهره های ملی که لنگرودی هستند با حفظ نام لنگرودی در جامعه معرفی شوند.

مهندس شفقی ادامه داد: گام اول انجمن مفاخر و مشاهیر لنگرود باید به گونه ای برداشته شود که ارزش مفاخر حفظ و با ‌کمک مجموعه مدیریت شهری، شهردار و اعضای شورای شهر در راستای شناساندن مفاخر شهرستان تلاش کنیم.

فرماندار لنگرود خاطرنشان کرد: ۲۲ آبان همایش علمی تجلیل از مقام علمی استاد برجسته حقوق، فقه و فلسفه " دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی " در تهران برگزار می شود که باید این چهره ملی که افتخار شهرستان لنگرود است با نام لنگرود در کشور معرفی شود.

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی